O mně Kurzy Z dopisů O waldorfských panenkách Obchodní podmínky Certifikát Kontakty
Česky English Deutsch Français По-русски

Obchodní podmínky

   
   
   
Úvodní ustanovení
 
Objednávka a uzavření kupní smlouvy
 
Jak lze zboží objednat
 
Doprava
 
Způsoby platby
 
Reklamace
 
Ochrana osobních dat
 
Závěrečná ustanovení
 

I. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v mém internetovém obchodě. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a zákazníků (kupujících).

Nahoru

II. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami i reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva je skutečně uzavřena v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění všech údajů nutných pro dodání zboží kupujícímu.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího – pod podmínkou zaplacení kupní ceny - jeho převzetím.

Ceny

Všechny ceny jsou smluvní. Právo změny cen a tiskové chyby v nabídce vyhrazeny.

III. Jak lze zboží objednat?

 • e-mailem na adrese objednavka@lenkasdolls.com
 • poštou
 • telefonicky +420 603 344 653 (v omezené míře)
 • po dohodě možný i osobní odběr na provozovně

Nahoru

IV. Doprava

Materiál, oblečky a ovčí vlnu posílám obvykle do jednoho týdne, při převodu hned po připsání na můj účet. U panenek je dodací lhůta 4 - 6 týdnů, před Vánocemi se doba prodlužuje. Jestliže budete mít zvláštní požadavek (např. termín narozenin), je potřeba domluvit objednávku s dostatečným předstihem. Pokud není z technických důvodů možno zboží zaslat nejpozději do 6 týdnů, budu Vás kontaktovat. Vždy se Vám budu snažit maximálně vyhovět . V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte:

 • Mgr. Lenka Indráčková
 • Dražkovice 71
 • 533 33 Pardubice.
 • info@lenkasdolls.com
 • +420 603 344 653 (po 13. hodině)

!!! Při objednávce nezapomeňte uvést:

 • Vaši přesnou adresu
 • telefon
 • číslo a název zboží
 • způsob, kterým chcete platit (převodem nebo dobírkou)
 • zboží zasílám automaticky Českou poštou

Zasílání zboží

Česká pošta

Orientační ceny dopravy včetně balného ke dni 1. 3. 2019:

Psaní Cena
při převodu na účet
(CZK)
Cena při zaslání
na dobírku (CZK)
 
Doporučené psaní  0 - 2 kg (max. rozměr 50 x 35 x 5 cm !), cena do 880,- Kč, na poště je zásilka standardně uložena 15 dní. 89,- 139,-  
       
Balíky - dle velikosti nejdelší strany

S - do 35 cm
převod na účet/dobírka

M - do 50 cm
převod na účet/dobírka

L - do 100 cm
převod na účet/dobírka

Doporučený balíček (do 2 kg, do ceny 880,- Kč). (Na poště je zásilka standardně uložena 15 dní.) 124,- /174,- 144,-/194,- 194,-/244,-
Balík na poštu (Na poště je zásilka standardně uložena 7 dní.) 124,-/185,- 154,-/215,- 204,-/265,-
Balík do ruky (Na poště je zásilka standardně uložena 7 dní.) 144,-/205,- 174,-/235,- 224,-/285,-
Cenný balík (Na poště je zásilka standardně uložena 15 dní.) 154,-/204,- 184,-/234,- 234,-/284,-
       

Upozornění: Pokud zboží odešleme poštou "Balík do ruky" nebo "Balík na poštu", potom je úložní doba na Vaší poště 7 dnů ! Poté se zásilka vrací k nám. Prosíme proto, abyste s tímto zkráceným termínem úložní doby počítali. Opětovné zaslání zásilky je zpoplatněno dle tarifů České pošty. U Balíku do ruky napište, prosím: Doručit mezi 8 – 14 hod nebo Doručit mezi 13 -19 hod.

 

Zasílání zboží na Slovensko

Na Slovensko zasílám zboží prostřednictvím České pošty. Fakturu vystavím v českých korunách a pošlu mailem. Na faktuře jsou všechny údaje potřebné k převodu peněz do Fio banky. Přibližná cena dopravního pro balík o hmotnosti do 2 kg a ceně do 999,-Kč je 234,-Kč, k tomu se připočítává balné ve výši 5% z ceny zboží - zahrnuje poplatek za konverzi měny a bankovní poplatky. Při dobírce se připočítá ještě 30,-Kč.

Nově zasílám na Slovensko prostřednictvím služby Zásilkovna na výdejní místa. Cena zásilky od 85,- Kč + balné 35,- Kč. Max.rozměr jedné strany zásilky: 50 cm. Fakturu vystavím v českých korunách a pošlu mailem. Na faktuře jsou všechny údaje potřebné k převodu peněz do Fio banky. Klikněte na odkaz, vyhledejte si nejbližší výdejnu - https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Zasílání zboží do ostatních zemí

Cena poštovného při doručení do zahraničí se řídí tarify České pošty s.p.. K této ceně je třeba přičíst balné ve výši 5% z ceny zboží - zahrnuje poplatek za konverzi měny a bankovní poplatky.

Cenu je možné orientačně zjistit na Kalkulátoru zásilky

Nahoru

 

V. Způsoby platby

 • při převzetí zboží - dobírkou (území ČR)
 • předem - převodem na účet, fakturu pošlu mailem, po zaplacení posílám zásilku
 • s každou zásilkou obdržíte fakturu

UPOZORNĚNÍ! Při bezhotovostním převodu ze zahraničí je nutné počítat se zvýšením vašich nákladů vzhledem k tomu, že poplatek za konverzi měny a bankovní poplatky nese odesílatel. Informujte se na výši poplatků u svojí banky.

Slovenští zákazníci kteří mají účet u FIO banky: při zadávání příkazu k platbě uveďte, že jde o SEPA platbu, nikoli o platbu do zahraničí. 

Platba převodním příkazem z účtu na účet

Číslo účtu pro tuzemské platby: 2900235859/2010
Číslo účtu IBAN: CZ4420100000002900235859 (toto číslo účtu platí i pro zákazníky ze Slovenska).
BIC kód: FIOBCZPPXXX

Zvolí-li zákazník platbu předem, obdrží od nás E-mailem zálohovou fakturu. Do zprávy (příjemci i plátci) napište svoje jméno. Zboží je expedováno okamžitě po ověření platby v expediční době uvedené v Obchodních podmínkách.

Nahoru

VI. Reklamace

Mým cílem je spokojenost Vaše a Vašich dětí. Přesto, pokud jste zboží zakoupili prostřednictvím zásilkové služby, máte právo vrátit zpět nepoužité zboží v původním obalu bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí. Cena za zboží Vám bude vrácena převodem na Vámi udaný účet. Doklad o zaslání zboží si uschovejte do doby připsání peněz na Váš účet. Poštovné a balné se nevrací.

Barevné provedení výrobků se může od zobrazení na monitoru Vašeho PC lišit. Je to způsobeno rozdílným zobrazovacím modelem barev a rozdílnou kalibrací každého monitoru. Z tohoto důvodu není možné reklamovat dodané výrobky z důvodu drobných barevných odchylek od vyobrazení v internetové nabídce.

V případě, že obdržíte vadný výrobek (záruka se vztahuje na vady materiálu a práce) nebo se vada projeví v záruční době , máte možnost výrobek zaslat k posouzení. Důvodem k reklamaci není opotřebení výrobku běžným používáním a nedodržením návodu na údržbu. Reklamace bude vyřízena do 30 dnů. Reklamační řízení bude probíhat v souladu s právním řádem platným v České republice.

Úhrada poštovného při výměně zboží nebo reklamaci

V případě, že se rozhodnete zboží vrátit k výměně či uplatnění reklamace, hradíte poštovné zásilky ke mně. Poštovné zásilky s vyměněným zbožím a zbožím po uplatnění reklamace hradím já.

Pokud jste obdržel(a) nesprávné zboží a vracíte jej k výměně, uhradím poštovné za tuto zásilku poškozenému zákazníkovi v hotovosti (s vyměněným zbožím) nebo složenkou.

UPOZORNĚNÍ: Vrácené zboží (k reklamaci, výměně, atp.) neposílejte na dobírku! Vyhrazuji si právo nepřevzít zásilky od zákazníků odeslané na dobírku!

Nahoru

VII. Ochrana osobních dat

Jako provozovatelka internetového obchodu na adrese lenkasdolls.com, se zavazuji a prohlašuji, že budu se svěřenými osobními daty zákazníka pracovat v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů. Vámi poskytnuté údaje používám výhradně pro zpracování a vyřízení Vaší objednávky a ke komunikaci s Vámi. Žádný z Vašich osobních údajů nebude poskytnut třetí straně.

Odesláním závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas se shromažďováním a archivováním osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

VIII. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky bez výhrad akceptujete veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně poštovného a balného), nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Účastníci berou na vědomí, že se jejich práva a povinnosti řídí zákonem č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník.

Nahoru

Copyright © 2005 - 2007 Lenka Indráčková
Copyright © 2005 graphic design Petra LARSEN petrala10@hotmail.com, Copyright © 2005 - 2007 web design Tomáš INDRÁČEK xindrt@seznam.cz
TOPlist NAVRCHOLU.cz Valid CSS! Valid HTML 4.0!