O mně Kurzy Z dopisů O waldorfských panenkách Obchodní podmínky Certifikát Kontakty
Česky English Deutsch Français По-русски

Z dopisů

„ ... a zbytek večera jsem strávila v křesle a koukala na tu krásnou panenku, kterou jsem u Vás vyrobila. Dnes jsem ji vzala do práce a sklidila jsem obrovský úspěch. Snažím se všem vysvětlit, jak obrovskou práci ta panenka dá a jak velká to je fyzická dřina. Myslím, že kdo to neviděl, tak to není schopen pochopit.

Chci Vám hlavně tímto emailem poděkovat za pěkný kurz. Nejenže mám nádhernou panenku a snad se mi povede ještě udělat další, ale zažila jsem pěkné dva dny se skupinou skvělých lidí.

Ještě jednou děkuji.” Lenka P.


„ ... kurz se mi opravdu moc líbil a od rána tady cpu do spolupracovnic jaké to bylo bezvadné a jak jsem ráda, že jsem k vám jela. Panenku jsem ještě neoblékla,tak jsem ji nevzala ukázat, ale doma jsem vzbudila velký úspěch, ještě jednou moc děkuji

...hned se pustím do druhé.

...prohlížím si fotografie z kurzu a jsem ještě dnes hrozně šťastná ,že jsem se mohla zúčastnit, dobila jsem si energii na dost dlouhou dobu, panenky se moc líbí, pracnost panenek je sice obrovská a cenu ocení opravdu jen ten kdo zná cenu ruční práce.

Klidně bych se přihlásila ještě jednou. Opravdu moc děkuji,že jsem měla příležitost se tohoto kurzu zúčastnit, poznat příjemné lidi a doslova dřinu při tvoření děkuji.”

Jana S.


„Ahoj Leni, děkuji za úžasný zážitek a radost, kterou jsem si odvezla. Moc příjemné prostředí, skvělé "baby" a čas tak rychle utekl. Přeji Ti hodně štěstí a úspěchů, další a další tak skvělé kurzíky jako byl ten náš..Posílám Ti společné foto našich zrzek a mojí Pavlušku . Hezký den, měj se fajn a někdy na viděnou.” Pavla B.

Copyright © 2005 - 2007 Lenka Indráčková
Copyright © 2005 graphic design Petra LARSEN petrala10@hotmail.com, Copyright © 2005 - 2007 web design Tomáš INDRÁČEK xindrt@seznam.cz
TOPlist NAVRCHOLU.cz Valid CSS! Valid HTML 4.0!