O mně Kurzy Z dopisů O waldorfských panenkách Obchodní podmínky Certifikát Kontakty
Česky English Deutsch Français По-русски

Kurzy

Termín kurzu:

V současné době není vypsán žádný termín.

Začátek kurzu v sobotu je v 10,00 hodin. V sobotu šijeme do 17,00 hod, v neděli začínáme v 9,00 hod a končíme ve 14 hod. V ateliéru je možné šít i mimo tuto dobu.
Cena kurzovného je 1000,- Kč za 2 dny + cena materiálu (40 cm panenka 360,- Kč, 50 cm panenka 430,- Kč - zahrnuje spodní kolový úplet, předšité tělo ze švýcarského úpletu, ovčí vlnu na vyplnění celé panenky, nitě, kávu a čaj (materiál na vlasy se platí zvlášť).

Kurzy probíhají u mě doma v ateliéru. Pro účastníky akcí  jsme připravili i možnost ubytování. Ateliér je jedna velká místnost, kde může přespat najednou 4 až 5 lidí. Součástí je kuchyňský kout (chladnička, mikrovlnka, vařič, varná konvice a základní kuchyňské vybavení), sociální zařízení se sprchou. Matrace, prošívané péřové deky a povlečení je připravené v dostatečném množství. Cena 200,-Kč/os/noc.

  • Přihlášení

Přihlásit se můžete zaplacením zálohy 400,-Kč převodem na účet: 2900235859/2010 (napište jméno, datum kurzu a tel. spojení) nebo složenkou na moji adresu (datum kurzu a tel. spojení). Účast je třeba domluvit předem e-mailem nebo sms na 603 344 653. Zavolat můžete v pracovní dny po 15. hodině, o víkendu a školních prázdninách kdykoli. Nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo.

  • Lze domluvit i jiný termín. Minimální počet účastnic je šest.

Větší oblékací panenky jsou náročné na čas. Budeme proto pracovat s již předšitým úpletem, abyste mohli odjet domů s hotovou panenkou. V kurzu se naučíte vytvarovat a ovázat hlavu, potáhnout úpletem, vyšít oči a ústa, vycpat paže a tělo s končetinami, přišít paže, hlavu a  zhotovit paruku. Materiál na vlasy není součástí kurzovného. Můžete přinést s sebou nebo koupit u mě.

Na místě je možnost zakoupení veškerého materiálu i oblečků pro panenky.

  • Dvoudenní kurz šití 40cm panenky

Viz obrázek "konstrukce panenky" u hotových 40 a 50cm panenek.

Místo u mě doma, Dražkovice 71, Pardubice (dostupné MHD č. 18 z vlakového nádraží - zastávka Dražkovice Křižovatka)
S sebou šicí potřeby (nůžky, jehly, krejčovský metr, špendlíky, křída, háček č. 4 nebo 5 na vlnu, tužka, blok )
Cena kurzu 1000,- Kč - kurzovné, cena materiálu 360,- Kč -  spodní kolový úplet, předšité tělo a končetiny ze švýcarského úpletu ma015, hlava ma014, ovčí vlna na vyplnění celé panenky, šicí materiál (materiál na vlasy se platí zvlášť).
Požadované dovednosti trocha šicích dovedností a zkušeností s háčkováním kr. sloupků výhodou
  • Dvoudenní kurz šití 50cm panenky Lucie.

Viz obrázek "konstrukce panenky" u hotových 40 a 50cm panenek. U panenek BABY je konstrukce podobná, ruce a nohy jsou více ohnuté.

Místo u mě doma, Dražkovice 71, Pardubice (dostupné MHD č. 18 z vlakového nádraží)
S sebou šicí potřeby (nůžky, jehly, krejčovský metr, špendlíky, křída, háček č. 4 nebo 5 na vlnu, tužka, blok )
Cena kurzu 1 000,- Kč - kurzovné, cena materiálu 430,- Kč - spodní kolový úplet, předšité tělo a končetiny - švýcarský úplet ma015, hlava ma014, ovčí vlna na vyplnění celé panenky, šicí materiál (materiál na vlasy se platí zvlášť).
Požadované dovednosti doporučuji pro pokročilejší (není podmínkou), dovednosti a zkušenosti s háčkováním kr. sloupků výhodou
  • Dvoudenní kurz šití 50cm panenky Baby. Panenka má větší hmotnost, aby více odpovídala váze dítěte.

Viz obrázek "konstrukce panenky" u hotových 40 a 50cm panenek. U panenek BABY je konstrukce podobná, ruce a nohy jsou více ohnuté.

Místo u mě doma, Dražkovice 71, Pardubice (dostupné MHD č. 18 z vlakového nádraží)
S sebou šicí potřeby (nůžky, jehly, metr, špendlíky, křída, háček č. 4 nebo 5 na vlnu, tužka, blok )
Cena kurzu 1 000,- Kč - kurzovné,cena materiálu - 500,- Kč -  spodní kolový úplet, předšité tělo - švýcarský úplet ma014, ma015, ovčí vlna, nitě (materiál na vlasy se platí zvlášť).
Požadované dovednosti doporučuji pro pokročilejší, dovednosti a zkušenosti s háčkováním kr. sloupků výhodou

Galerie z kurzu 2007 Galerie z kurzu 2008

 

Doprava po Pardubicích:"

Z nádraží ČD a ČSAD linka č. 18 směr Dražkovice křižovatka

Copyright © 2005 - 2007 Lenka Indráčková
Copyright © 2005 graphic design Petra LARSEN petrala10@hotmail.com, Copyright © 2005 - 2007 web design Tomáš INDRÁČEK xindrt@seznam.cz
TOPlist NAVRCHOLU.cz Valid CSS! Valid HTML 4.0!